Isadepäeva töötoad 04. november tuuli

Ootame Sõmeru kooli õpilaste isasid meie Isadepäeva üritusele 9. novembri õhtul. Sisustame teie aega põnevate töötubadega, mille hulgast saate valida, kas köögi-töötoad, mille kestvus on 1,5 h või kaks erisugust töötuba, mis kestavad kokku 2x45 minutit.

Kava:
17:45-18:00 - Kogunemine ja esimese töötoa üles leidmine
18:00-18:45 - I valitud töötuba
18:45-19:30 - II valitud töötuba
19:30-20:30 - Ühine söömaaeg kooli sööklas

Võimalus on valida kaheksa erineva töötoa vahel: Reaktiivauto meisterdamine, kaks erinevat köögi töötuba, saab traaditööd teha, käsitööd proovida, draakonimune Rakvere Teatri jaoks meisterdada, ühiselt sporti teha ning põnevat bioloogiat käega katsuda.

Kui valid köögi, siis töötuba vahetada ei saa. Kui valid mõne muu, siis on sul õigus registreeruda kahte erinevasse töötuppa erinevatel kellaaegadel. Registreerudes kirjuta palun valitud lahtrisse oma ees-ja perenimi, mitu õpilasest last sa kaasa võtad ning oma kontakt e-mail, kuhu saame teie valikud üle kinnitada. PS! Kohtade arv on piiratud, seega ole kärme ennast registreerima.

Registreerumisel on iga erinev töötuba uuel Exceli lehel (vt all ääres lehtede pealkirju). Kohtade arv on paika pandud - kui tabel on täis, liigu teise töötuppa ja lisa oma nimi vabale reale. PS! Numbreid ära juurde lisa ning jälgi, et kahe töötoa kellaajad ei kattuks.

Registreerimise link:

Kava: