Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Employees

Job position
 
Management (6)

Virge Ong

Director
+372 5553 7828
virgeong@gmail.com


Kaida Laks

Learning Advisor
322 0647
kaida.laks@someru.edu.ee


Harry Metsaru

Development manager
+372 5551 0180
harry.metsaru@someru.edu.ee


Marju Malm

Sotsiaalpedagoog
marju.malm@someru.edu.ee


Kadi Murakas

Huvijuht
kadi.murakas@someru.edu.ee


Tiina Halling

HEV-koordineerija
tiina.halling21@gmail.com

Teachers (27)

Reelika Alert

Eripedagoog
reelika.alert@gmail.com


Reine Anton

Klassiõpetaja, ajalugu
reine.anton@mail.ee


Janika Bobõlski

Muusika
jonnika67@gmail.com


Mirell Viru

Eripedagoog (asendusleping)
mirell.viru@someru.edu.ee


Maren Liivik

Matemaatika
maren.liivik@gmail.com


Ave Kiiver

Klassiõpetaja
a67e@hot.ee


Karmo Lugima

Informaatika


Kille Kruuv

Kunst
killeisk@gmail.com


Karin Kuusik

Inglise keel
karinkuusik1@gmail.com


Anne Metsaru

Klassiõpetaja, õpiabi
ametsaru@hot.ee


Tiiu Muru

Käsitöö ja kodundus, keemia
tiiu.muru@gmail.com


Tuuli Raal

Geograafia, loodusõpetus
tuuli8998@gmail.com


Kairi Peil

Klassiõpetaja
kairipeil@gmail.com


Raili Peil

Inglise keel
railipeil@gmail.com


Aili Pung

Kehaline kasvatus
aili.pung@mail.ee


Raili Lind

Väikeklassi õpetaja
raililind36@gmail.com


Toivo Reinsoo

Füüsika, tehnoloogiaõpetus, loodusõpetus
treinsoo@gmail.com


Lea Salumets

Eesti keel ja kirjandus
leasalumets@gmail.com


Merike Sõmermaa

Klassiõpetaja, ettevõtlus- ja karjääriõpetus
merike.somermaa@gmail.com


Tatjana Sõtsova

Vene keel, bioloogia
tanjake2208@gmail.com


Johan Utt

Kehaline kasvatus
johan.utt@mail.ee


Katrin Harjus

Väikeklassi õpetaja
katrinharjus@gmail.com


Kristel Viira

Klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
viirakristel@gmail.com


Tiina Halling

Väikeklassi õpetaja, matemaatika
tiina.halling21@gmail.com


Kersti Nõmme

Tugiõpetaja, käsitöö ja kodundus, tehnoloogiaõpetus
nommekersti@hot.ee


Astrid Meldre

Tugiõpetaja
astrid.meldre@mail.ee


Liina Kuntor-Kits

Tugiõpetaja
emmeliina55@gmail.com

Employees (9)

Anette Mitt

Haridustehnoloog
anette.mitt@someru.edu.ee


Tuuli Raal

Infojuht
+372 5567 2038
tuuli8998@gmail.com


Meelis Ups

IT spetsialist


Ave Holm

Söökla juhataja
+372 325 5316
aveholm4@gmail.com


Ruti Kormik

Kokk, koristaja


Marje Schmidt

Abikokk


Liia Ismael

Koristaja


Astrid Karu

Koristaja


Merle Sõgel

Koristaja

Contact us

Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.