Kiidame


2019/2020

Matemaatika olümpiaadi piirkondlik voor- I KOHT

Matemaatika olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas Agnes Höövelson (5. kl) I koha.

Juhendja: Kairi Peil

Ajaloo olümpiaadi piirkondlik voor- I KOHT

Ajaloo olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas Triine Kalinovski (7.a kl) I koha.

Juhendja: Reine Anton

Miniliiga III etapp- III KOHT

Padisel miniliiga III etapil saavutasid Sõmeru PK 2009 sündinud tüdrukud III koha. Võistkonda kuulusid: Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Eva-Mia Onga (4.b kl), Anna Brita Loosaare (4. b kl).

Juhendajad:  Kirke Aleste, Johan Utt
 

Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadi piirkonnavoor- III KOHT

Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 8. klassi õpilaste arvestuses III koha Ricka Iskül. 

Juhendaja: Tiiu Muru

Eesti emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor- III KOHT

Eesti emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 7. klassi õpilaste arvestuses III koha Triine Kalinovski. 8. klassi õpilaste arvestuses saavutas Ricka Iskül VI koha.

Juhendaja: Lea Salumets

Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor- III KOHT

Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas Targo Bendi 8. klassi õpilaste arvestuses III koha, Kaisa Kask sai IV koha ja Rica Iskül VI koha. 9. klassiõpilaste arvestuses saavutas VI koha Eliza Kiskonen.

Juhendaja: Toivo Reinssoo

Eesti käsipalli miniliiga II etapp Tapal- II KOHT

Eesti käsipalli miniliiga II etapil Tapal saavutasid Sõmeru PK 2009 tüdrukud II koha koosseisus: Margot Kerge (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Eva-Mia Onga (4.b kl), Emili Gutmann (3.a kl), Elisabeth Iskül (3.b kl). 

Juhendaja: Johan Utt

4.-5.klasside tütarlaste rahvastepalli Narva piirkonna finaal- II KOHT

Sõmeru kooli võistkond saavutas tütarlaste rahvastepalli Narva piirkonna finaalis II koha. Mängisid: Mirelle-Marii Pärnsalu (5,kl), Agnes Höövelson (5.kl), Elina Suhhareva (5.kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl).

Juhendaja: Johan Utt

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside tüdrukute rahvastepall- I KOHT

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside tüdrukute rahvastepalli võistlustel saavutas I koha Sõmeru kooli tüdrukute võistkond. Võistkonda kuulusid: Mirtel Tull (1.kl), Lisandra Laulik (1.kl), Rosann Aliise Reinmann (1.kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Emili Gutmann (3.a kl), Greete-Liis Mägisalu (3.a kl).

Juhendaja: Johan Utt

Etluskonkurss “Koidulauliku valgel”- II ja III KOHT

Etluskonkurssil “Koidulauliku valgel” saavutas II koha Laura-Liis Bild (9.kl) ja III koha Eliisabet Salujärv (7.b kl).

Juhendaja: Lea Salumets

Eesti karikavõistlused käsipallis- III KOHT

Vasalemmas Eesti karikavõistlustel käsipallis tütarlastel D2 vanuseklassis saavutas Sõmeru Põhikooli võistkond kolmanda koha. Võistkonnas mängisid Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle-Marii Pärnsalu (5.kl), Kateriin Sellik (5.kl), Seleriin Sellik (5.kl), Margot Kerge (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl),  Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (2.b kl). Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Margot Kerge.

Juhendaja: Johan Utt

Maakonna 4.-5. klasside rahvastepalli võistlusted- I KOHT

Maakonna 4.-5. klasside rahvastepalli võistlustel tüdrukute arvestuses saavutasid Sõmeru PK tüdrukud esikoha. Võistkonnas mängisid: Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle-Marii Pärnsalu (5.kl), Elina Suhhareva (5. kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl).

Juhendajad: Johan Utt ja Aili Pung

Üleriigiline 4.klasside ettelugemisvõistluse eelvoor 2019- II KOHT

Üleriigilise 4.klasside ettelugemisvõistluse eelvoorus Lääne-Virumaa Keskraamatukogus saavutas Tuuli Seidelberg (4.b kl) II koha.

Juhendaja: Kristel Viira

Lääne-Virumaa noorte 2019. a jalgpalli meistrivõistlused- II KOHT

Lääne-Virumaa noorte 2019. a jalgpalli meistrivõistlustel 6.-9. klassi poiste arvestuses saavutasid II koha Sõmeru kooli poisid koosseisus: Raigo Saarmets (9. kl), Marten Tsimolonskas (9.kl), Silver Rebane (7.a kl), Eiko Maasik (6.kl), Ken-Richard Talalaev (6.kl), Rainer Metsam (6.kl), Reno Marten Proosa (9.kl) ja Marko Kusnerov (7.a kl).

Juhendaja: Johan Utt

Tütarlaste käsipalli miniliiga  esimene etapp- II KOHT

Sõmeru PK tüdrukud osalesid tütarlaste käsipalli miniliiga esimesel etapil Tapal T2009 vanuseklassis ja saavutasid teise koha. Võistkonnas mängisid Margot Kerge (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Eva-Mia Onga (4.b kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Emili Gutmann (3.a kl)  ja Lisandra Laulik (1. kl).

Juhendaja: Johan Utt

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlused- I KOHT

Sõmeru Põhikooli võistkonda, kes saavutas Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel I koha, kuulusid: Risto Ehrlih (2.kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Katriin Aal (3.b kl), Vaiko Arm (3.a kl), Rasmus Salm (3.a kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl), Kenner Veerits (4.a kl), Tomi Mäetalu (4.b kl), Sander Ristna (4.b kl), Mary Liis Luik (5.kl), Melinda Holm (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Renek Veerits (5.kl), Lukas Kerge (5.kl), Robin Klimson (5.kl) ja Uko Vares (5.kl).

Juhendaja: Aili Pung

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlused pendelteatejooksus- II KOHT

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel pendelteatejooksus saavutas Sõmeru Põhikooli võistkond II koha koosseisus: Mary Liis Luik (5.kl), Melinda Holm (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Renek Veerits (5.kl), Kenner Veerits (4.a kl), Robin Klimson (5.kl) ja Lukas Kerge (5.kl).

Juhendaja: Aili Pung

Tapa 56. karikavõistlused käsipallis- I KOHT

Tapa 56. karikavõistlustel käsipallis saavutasid tüdrukud (2009.a sündinud) I koha koosseisus: Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl) ja Anete Lillepuu (4.b kl).

Juhendaja: Johan Utt

Tapa 56. karikavõistlused käsipallis- II KOHT

Tapa 56. karikavõistlustel käsipallis saavutasid tüdrukud (2007.a sündinud) II koha koosseisus: Miia Marie Helene Aul (6.kl), Jekaterina Bolonenkova (6. kl), Elina Suhhareva (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle- Marii Pärnsalu (5.kl) Kateriin Sellik (5.kl), Seleriin Sellik (5.kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl) ja Karoli Pajussaar (4.a kl).

Juhendaja: Johan Utt

Kiidame 2018/2019

Kiidame 2017/2018

Kiidame 2016/2017

Kiidame 2015/2016

Kiidame 2014/2015

Kiidame 2013/2014

Kiidame 2012/2013

Kiidame 2011/2012

Kiidame 2010/2011

Kiidame 2009/2010

Kiidame 2008/2009

2019/2020

Matemaatika olümpiaadi piirkondlik voor- I KOHT

Matemaatika olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas Agnes Höövelson (5. kl) I koha.

Juhendja: Kairi Peil

Ajaloo olümpiaadi piirkondlik voor- I KOHT

Ajaloo olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas Triine Kalinovski (7.a kl) I koha.

Juhendja: Reine Anton

Miniliiga III etapp- III KOHT

Padisel miniliiga III etapil saavutasid Sõmeru PK 2009 sündinud tüdrukud III koha. Võistkonda kuulusid: Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Eva-Mia Onga (4.b kl), Anna Brita Loosaare (4. b kl).

Juhendajad:  Kirke Aleste, Johan Utt
 

Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadi piirkonnavoor- III KOHT

Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 8. klassi õpilaste arvestuses III koha Ricka Iskül. 

Juhendaja: Tiiu Muru

Eesti emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor- III KOHT

Eesti emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 7. klassi õpilaste arvestuses III koha Triine Kalinovski. 8. klassi õpilaste arvestuses saavutas Ricka Iskül VI koha.

Juhendaja: Lea Salumets

Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor- III KOHT

Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas Targo Bendi 8. klassi õpilaste arvestuses III koha, Kaisa Kask sai IV koha ja Rica Iskül VI koha. 9. klassiõpilaste arvestuses saavutas VI koha Eliza Kiskonen.

Juhendaja: Toivo Reinssoo

Eesti käsipalli miniliiga II etapp Tapal- II KOHT

Eesti käsipalli miniliiga II etapil Tapal saavutasid Sõmeru PK 2009 tüdrukud II koha koosseisus: Margot Kerge (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Eva-Mia Onga (4.b kl), Emili Gutmann (3.a kl), Elisabeth Iskül (3.b kl). 

Juhendaja: Johan Utt

4.-5.klasside tütarlaste rahvastepalli Narva piirkonna finaal- II KOHT

Sõmeru kooli võistkond saavutas tütarlaste rahvastepalli Narva piirkonna finaalis II koha. Mängisid: Mirelle-Marii Pärnsalu (5,kl), Agnes Höövelson (5.kl), Elina Suhhareva (5.kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl).

Juhendaja: Johan Utt

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside tüdrukute rahvastepall- I KOHT

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside tüdrukute rahvastepalli võistlustel saavutas I koha Sõmeru kooli tüdrukute võistkond. Võistkonda kuulusid: Mirtel Tull (1.kl), Lisandra Laulik (1.kl), Rosann Aliise Reinmann (1.kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Emili Gutmann (3.a kl), Greete-Liis Mägisalu (3.a kl).

Juhendaja: Johan Utt

Etluskonkurss “Koidulauliku valgel”- II ja III KOHT

Etluskonkurssil “Koidulauliku valgel” saavutas II koha Laura-Liis Bild (9.kl) ja III koha Eliisabet Salujärv (7.b kl).

Juhendaja: Lea Salumets

Eesti karikavõistlused käsipallis- III KOHT

Vasalemmas Eesti karikavõistlustel käsipallis tütarlastel D2 vanuseklassis saavutas Sõmeru Põhikooli võistkond kolmanda koha. Võistkonnas mängisid Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle-Marii Pärnsalu (5.kl), Kateriin Sellik (5.kl), Seleriin Sellik (5.kl), Margot Kerge (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl),  Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (2.b kl). Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Margot Kerge.

Juhendaja: Johan Utt

Maakonna 4.-5. klasside rahvastepalli võistlusted- I KOHT

Maakonna 4.-5. klasside rahvastepalli võistlustel tüdrukute arvestuses saavutasid Sõmeru PK tüdrukud esikoha. Võistkonnas mängisid: Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle-Marii Pärnsalu (5.kl), Elina Suhhareva (5. kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl).

Juhendajad: Johan Utt ja Aili Pung

Üleriigiline 4.klasside ettelugemisvõistluse eelvoor 2019- II KOHT

Üleriigilise 4.klasside ettelugemisvõistluse eelvoorus Lääne-Virumaa Keskraamatukogus saavutas Tuuli Seidelberg (4.b kl) II koha.

Juhendaja: Kristel Viira

Lääne-Virumaa noorte 2019. a jalgpalli meistrivõistlused- II KOHT

Lääne-Virumaa noorte 2019. a jalgpalli meistrivõistlustel 6.-9. klassi poiste arvestuses saavutasid II koha Sõmeru kooli poisid koosseisus: Raigo Saarmets (9. kl), Marten Tsimolonskas (9.kl), Silver Rebane (7.a kl), Eiko Maasik (6.kl), Ken-Richard Talalaev (6.kl), Rainer Metsam (6.kl), Reno Marten Proosa (9.kl) ja Marko Kusnerov (7.a kl).

Juhendaja: Johan Utt

Tütarlaste käsipalli miniliiga  esimene etapp- II KOHT

Sõmeru PK tüdrukud osalesid tütarlaste käsipalli miniliiga esimesel etapil Tapal T2009 vanuseklassis ja saavutasid teise koha. Võistkonnas mängisid Margot Kerge (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Eva-Mia Onga (4.b kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Emili Gutmann (3.a kl)  ja Lisandra Laulik (1. kl).

Juhendaja: Johan Utt

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlused- I KOHT

Sõmeru Põhikooli võistkonda, kes saavutas Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel I koha, kuulusid: Risto Ehrlih (2.kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Katriin Aal (3.b kl), Vaiko Arm (3.a kl), Rasmus Salm (3.a kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl), Kenner Veerits (4.a kl), Tomi Mäetalu (4.b kl), Sander Ristna (4.b kl), Mary Liis Luik (5.kl), Melinda Holm (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Renek Veerits (5.kl), Lukas Kerge (5.kl), Robin Klimson (5.kl) ja Uko Vares (5.kl).

Juhendaja: Aili Pung

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlused pendelteatejooksus- II KOHT

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel pendelteatejooksus saavutas Sõmeru Põhikooli võistkond II koha koosseisus: Mary Liis Luik (5.kl), Melinda Holm (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Renek Veerits (5.kl), Kenner Veerits (4.a kl), Robin Klimson (5.kl) ja Lukas Kerge (5.kl).

Juhendaja: Aili Pung

Tapa 56. karikavõistlused käsipallis- I KOHT

Tapa 56. karikavõistlustel käsipallis saavutasid tüdrukud (2009.a sündinud) I koha koosseisus: Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl) ja Anete Lillepuu (4.b kl).

Juhendaja: Johan Utt

Tapa 56. karikavõistlused käsipallis- II KOHT

Tapa 56. karikavõistlustel käsipallis saavutasid tüdrukud (2007.a sündinud) II koha koosseisus: Miia Marie Helene Aul (6.kl), Jekaterina Bolonenkova (6. kl), Elina Suhhareva (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle- Marii Pärnsalu (5.kl) Kateriin Sellik (5.kl), Seleriin Sellik (5.kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl) ja Karoli Pajussaar (4.a kl).

Juhendaja: Johan Utt

Kiidame 2018/2019

Kiidame 2017/2018

Kiidame 2016/2017

Kiidame 2015/2016

Kiidame 2014/2015

Kiidame 2013/2014

Kiidame 2012/2013

Kiidame 2011/2012

Kiidame 2010/2011

Kiidame 2009/2010

Kiidame 2008/2009