Orienteerumine 20. september tuuli

Spordinädala raames toimub orienteerumine.

Millal: 26.09.2018

Mis kell: 9.00-11.00 rajal 1.-4. klass (kogunemine kooli kell 8.00)

12.00- 14.00 rajal 5. - 9. klass

Kus: Sõmeru uuel kaardil

Stardi asukoht: vallamaja

Võistluse kord: 5 liikmeline võistkond koguneb võistluskeskusesse (vallamaja). Kohapeal on 4 instruktorit Rakvere Orienteerumisklubist. Toimub esmane väljaõpe ja kaardiga tutvumine. Iga võistkonna liige saab isikliku kaardi. Räägime ära võistluse põhimõtte, kontrollpunktide läbimise nõuded. Peale stardi aktiveerimist on võistkonnal 45 minutit aega, misjärel tagasi tulema finišisse. 45 minuti jooksul peab võistkond korjama võimalikult palju kontrollpunkte, ise valib endale võimetekohased punktide asukohad. Kaugemad punktid annavad üldarvestusse rohkem punkte, ligemal asuvad aga vähem (nt kp nr 35 annab 3p, kp nr 42 annab 4p jne). Iga võistkond saab raja lõppedes elektroonilise märkesüsteemi registreerimisel kätte võistluse tulemuse kviitungi. Võistluse lõppedes annab koolile üle tulemuste koondi.

Kohapeal olemas väike esmaabi.

Võistkonna kaptenil olemas mobiiltelefon!

Riietus ilmale vastav! Üleliigsed koolikotid, käekotid on soovitav jätta kooli või võistluskeskusesse.

1.-4. klass kogunevad kell 8.00 aulasse, kus antakse rinnanumbrid.

5.-9. klassil toimub 4 esimest tundi! Väikeste söögivahetunnil kogunemine aulasse, kus jagatakse rinnanumbrid.

Spordinädala raames toimub orienteerumine.

Millal: 26.09.2018

Mis kell: 9.00-11.00 rajal 1.-4. klass (kogunemine kooli kell 8.00)

12.00- 14.00 rajal 5. - 9. klass

Kus: Sõmeru uuel kaardil

Stardi asukoht: vallamaja

Kohapeal olemas väike esmaabi.

Võistkonna kaptenil olemas mobiiltelefon!

1.-4. klass kogunevad kell 8.00 aulasse, kus antakse rinnanumbrid.