Slogani konkurss 11. aprill tuuli

Juba pikemat aega oleme peas veeretanud mõtet, et kooli võiks ilmestada üks äge hüüdlause või popimalt öeldes "slogan".

Slogan on tavaliselt siis selline lühike ja meeldejääv fraas, mida kasutatakse ettevõtete, organisatsioonide, toodete või sündmuste identiteedi ja väärtuste edastamiseks. Üldiselt on nad sellised kahe, kolme, nelja sõnalised, mitte pikemad. Tuttavamad sulle on kindlasti: "Nike - Just do it", "McDonalds - I´m lovin it".
Meie kooli slogan peaks olema eesti keelne, lühike, lööv, meeldejääv ja väljendama kooli identiteeti ning väärtusi. Mõtle sina ka kaasa, surfa kooli kodulehel ja paku välja enda ideed: https://forms.gle/sfig9Bah4GmPvtsq7

Kõik pakutud ideed lähevad avalikult valimisele, millest koorekiht koolisisesele hääletusele.
NB! Võid ka mitu korda oma erinevad ideed registreerida.

Ole aktiivne ja mõtle meiega kaasa! Ideekorje toimub mai kuu lõpuni. Avalik hääletus läbi Stuudiumi ja kooli sotsiaalmeedia (FB) kohe peale ideekorjet.

PS! Võidu-slogani autorile kingituseks esimene kooli slogan'ga pusa!

NB! Võid ka mitu korda oma erinevad ideed registreerida.

PS! Võidu-slogani autorile kingituseks esimene kooli slogan'ga pusa!