Uudised

Maailmakoristuspäev 18.09 (Galerii link) 21. september tuuli


Reede hommikul võib meie õpilasi ja õpetajaid näha Sõmeru vahel askeldamas. Nimelt annab kogu koolipere oma panuse, et muuta keskkond meie ümber puhtamaks, ilusamaks ja turvalisemaks. Osaleme maailmakoristuspäeval!

 

Saagiks oli suur hunnik konisid ja pakendeid, vanametall, rehvid, klaaspudelid, roostetanud piimapütt, vana jalamatt, katkine köögikombain... Selle kõik ja veel palju muudki korjasid meie õpilased ja koolitöötajad täna üles Sõmeru tänavailt ja parkidest. Nüüd on meie kodukant palju puhtam, ilusam ja turvalisem. Suur tänu kõikidele osalejatele! 

Elagu maailmakoristuspäev!

Pilte koristuspäevast näeb kooli facebooki lehelt ja kodulehelt.

Reede hommikul võib meie õpilasi ja õpetajaid näha Sõmeru vahel askeldamas. Nimelt annab kogu koolipere oma panuse, et muuta keskkond meie ümber puhtamaks, ilusamaks ja turvalisemaks. Osaleme maailmakoristuspäeval!

 

Saagiks oli suur hunnik konisid ja pakendeid, vanametall, rehvid, klaaspudelid, roostetanud piimapütt, vana jalamatt, katkine köögikombain... Selle kõik ja veel palju muudki korjasid meie õpilased ja koolitöötajad täna üles Sõmeru tänavailt ja parkidest. Nüüd on meie kodukant palju puhtam, ilusam ja turvalisem. Suur tänu kõikidele osalejatele! 

Elagu maailmakoristuspäev!

Pilte koristuspäevast näeb kooli facebooki lehelt ja kodulehelt.