Koolielu

Projektitoetus: 23 508,00 €

Projekti olek: pooleli

Projekti tähtaeg: juuni 2025, 7 mobiilsust

Projektipartnerid: Kadrina Keskkool, Rakke Kool, Väike-Maarja Gümnaasium, Rakvere Reaalkool ja Rääma Põhikool

Projekti üldeesmärk: Läbi ettevõtlikke tegevuste suurendada noorte teadmisi finantskirjaoskuse ehk rahatarkuse vallas ja innustada osalejaid omandatud teadmisi läbi praktiliste tegevuste koolikaaslastega jagama.

Projekti raames toimunud õpiränded:

1. Kohtumine 26.-28.08.24 Toolse Puhkeküla

Kolmepäevases laagris said noored läbi erinevate tegevuste arendada oma suhtlemisoskust, loovust ning meeskonnatööd. Laagri lõpuks valmisid noorte loodud rahatarkuse teemalised lauamängude prototüübid.

2. Kohtumine 08.10.2024 Tartu Ettevõtlusküla

Ühine õppekäik Tartu Ettevõtluskülla, kus toimus Belbini meeskonnarolle tutvustav koolitus ning mängiti Ettevõtliku Kodaniku mängu, mille läbi arendati meeskonnatöö ning finantskirjaoskust.

Erasmus+  ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorte osalusprojekt

ETTEVÕTLIKUD JA RAHATARGAD NOORED

Projekti nr KA121SCH-22

Projektitoetus: 23 508,00 €