ESMASPÄEVAST, 16. MÄRTSIST ON KOOL ÕPPETÖÖKS SULETUD 13. märts tuuli

Eesti Vabariigi Valitsuse otsusega on riigis kuni 1.maini välja kuulutatud ERIOLUKORD. Lähtuvalt eriolukorrast on kõik Eesti koolid alates esmaspäevast, 16.märtsist, suletud ja õppetöö toimub koduõppena e-keskkonna kaudu. Otsus koolid koduõppele jätta kehtib olukorra normaliseerumiseni. Haridus- ja teadusministri info põhjal vaadatakse olukord üle iga kahe nädala tagant.
Lähtuvalt eelnevast:
1. On õpilastel kohustus jälgida Stuudiumit ja täita iseseisvalt või koostöös vanemaga e-keskkonda märgitud õpiülesanded.
2. Kui selgub, et õpilasel on mõni vajalik õppematerjal kooli ununenud, siis tuleb helistada majandusjuhataja Harry Metsarule, tel. 55510180, ja anda juhised, kus õppematerjal asub. Kokkulepitud ajal annab Harry selle üle kooli välisuksel.
3. Kõik kooli ja koolivälised üritused jäävad ära.
4. Palume õpilastel vältida rahvarohkeid kogunemisi ja viibimist kaubanduskeskustes.
5. Palume vanematel jälgida Terviseameti nõuandeid ja Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukorra reegleid.
6. Vanemad on kohustatud kooli teavitama oma lapse, enda või pereliikme haigestumisest koroonaviirusesse. Teavituskanalid on: sõnum Stuudiumis nimeliselt direktorile või õppedirektorile või telefonidel 55510190 (õppedirektor) ja 55537828 (direktor).
OLGE TERVED!
Parimate soovidega
direktor Virge Ong
õppedirektor Kaida Laks

Lähtuvalt eelnevast:
3. Kõik kooli ja koolivälised üritused jäävad ära.

OLGE TERVED!
Parimate soovidega