Heategevusprojekt: täname Rakvere haigla Covid-osakonna töötajaid 23. märts tuuli

Kutsume teid osalema Sõmeru kooli heategevusprojektis

Armas koolipere! Kallid lapsevanemad! Head sõbrad ja tuttavad! Teeme koos head! Me teame, et arstidel, õdedel ja hooldajatel on seljataga väga ränk aasta ja kahjuks pole praegugi veel näha, et nende töö lähiajal kergemaks läheks.

Meie kool algatas heategevusprojekti, mille eesmärgiks on märgata, tänada ja toetada Rakvere haigla Covid-osakonna töötajaid. Teeme neile üllatuseks tõeliselt rikkalikud tervisekorvid, mis paitaks maitsemeeli ja turgutaks tervist. Loodame, et see toob nende argipäeva killukese rõõmu ja annab neile jaksu ja motivatsiooni oma tööd jätkata.

Sõmeru kooli heategevusprojektiga oodatakse liituma kõiki huvilisi nii koolist kui väljastpoolt.

Lastelt ja noortelt ootame enda joonistatud või meisterdatud kaarte heade soovidega. Need tuleks saata postiga Sõmeru kooli aadressil: Kooli 4, Sõmeru 44305, Lääne-Virumaa.

Rahalisi annetusi tervisekorvide tegemiseks saab teha projekti eestvedaja Kadri Mark kogumiskontole EE442200221063573447. Summa valib igaüks ise vastavalt soovile ja võimalustele. Selgitusse palume kirjutada toetaja nimi.

Annetusi ja kaarte ootame kuni 31. märtsini 2021.

Kuna eesliinitöötajate kõrval soovime toetada ka kohalikke ettevõtteid ja edendada rohelist mõtteviisi, valime tervisekorvi eelisjärjekorras eestimaiste mahe- ja väiketootjate kaubad.

Kui tervisekorvidest peaks raha üle jääma, kantakse see annetusena Rakvere haigla kontole.

Toetajate nimekiri ning kõik laste meisterdatud kaardid lähevad kindlasti tervisekorvidega kaasa ja need pannakse üles ka meie kooli Facebooki lehele ja kodulehele.

Täname südamest kõiki, kes leiavad võimaluse meie kooli ettevõtmist toetada!

Kutsume teid osalema Sõmeru kooli heategevusprojektis

Annetusi ja kaarte ootame kuni 31. märtsini 2021.

Täname südamest kõiki, kes leiavad võimaluse meie kooli ettevõtmist toetada!