Õppekorraldus 14.dets- 22.dets 11. detsember tuuli

* Reede, 11.dets. Õpilased viimast päeva koolis. Reedese tunniplaani muudatused teatavad klassijuhatajad. Pikkpäev toimub. Õpilasliin väljub tavalisel ajal. NB! Palume garderoobi kappidest kõik asjad koju viia.

* 14.dets.-22.dets. - distantsõpe. Tunniplaani ja tegevused selleks perioodiks edastavad klassijuhatajad.

* Distantsõppes ja videotundides osalemine on õpilastele kohustuslik! Videotundideks kasutatakse õpilastele tuttavaid keskkondi (Zoom, Jitsi Meet). "Distantsõppe põhimõtted ja videotunni reeglid" on lisatud manusena.

* Õpetajatel on õigus kontaktõppesse kutsuda õpilasi, kes vajavad õpetamisel tuge.

* Toidupaki soovijatel palume registreerida pühapäevaks (13.dets) kella 12.00ks aadressil aveholm4@gmail.com
Lapse seitsme koolipäeva toiduraha väärtuses toidupaki saab kätte kolmapäeval (16.dets) kell 13.00 - 15.00 kooli tagant söökla ukse juurest.
Kui välja pakutud kellaaeg kuidagi ei sobi või on probleem järele tulemisega, siis palun kirjutage või helistage kindlasti ja leiame koos lahenduse.
Koroonaviiruse leviku ettevaatusabinõuna palume tulla üksi ja hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad teiste paki saajatega. ( Ave Holm 56222856 aveholm4@gmail.com )