Kiidame

Eesti käsipalli miniliiga II etapp Tapal- II KOHT

Eesti käsipalli miniliiga II etapil Tapal saavutasid Sõmeru PK 2009 tüdrukud II koha koosseisus: Margot Kerge (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Eva-Mia Onga (4.b kl), Emili Gutmann (3.a kl), Elisabeth Iskül (3.b kl).

4.-5.klasside tütarlaste rahvastepalli Narva piirkonna finaal- II KOHT

Sõmeru kooli võistkond saavutas tütarlaste rahvastepalli Narva piirkonna finaalis II koha. Mängisid: Mirelle-Marii Pärnsalu (5,kl), Agnes Höövelson (5.kl), Elina Suhhareva (5.kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl).

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside tüdrukute rahvastepall- I KOHT

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside tüdrukute rahvastepalli võistlustel saavutas I koha Sõmeru kooli tüdrukute võistkond. Võistkonda kuulusid: Mirtel Tull (1.kl), Lisandra Laulik (1.kl), Rosann Aliise Reinmann (1.kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Emili Gutmann (3.a kl), Greete-Liis Mägisalu (3.a kl).

Etluskonkurss “Koidulauliku valgel”- II ja III KOHT

Etluskonkurssil “Koidulauliku valgel” saavutas II koha Laura-Liis Bild (9.kl) ja III koha Eliisabet Salujärv (7.b kl).

Juhendaja: Lea Salumets

Eesti karikavõistlused käsipallis- III KOHT

Vasalemmas Eesti karikavõistlustel käsipallis tütarlastel D2 vanuseklassis saavutas Sõmeru Põhikooli võistkond kolmanda koha. Võistkonnas mängisid Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle-Marii Pärnsalu (5.kl), Kateriin Sellik (5.kl), Seleriin Sellik (5.kl), Margot Kerge (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl),  Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (2.b kl). Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Margot Kerge.

Maakonna 4.-5. klasside rahvastepalli võistlusted- I KOHT

Maakonna 4.-5. klasside rahvastepalli võistlustel tüdrukute arvestuses saavutasid Sõmeru PK tüdrukud esikoha. Võistkonnas mängisid: Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle-Marii Pärnsalu (5.kl), Elina Suhhareva (5. kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Karoli Pajussaar (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl).

Juhendajad: Johan Utt ja Aili Pung

Üleriigiline 4.klasside ettelugemisvõistluse eelvoor 2019- II KOHT

Üleriigilise 4.klasside ettelugemisvõistluse eelvoorus Lääne-Virumaa Keskraamatukogus saavutas Tuuli Seidelberg (4.b kl) II koha.

Juhendaja: Kristel Viira

Lääne-Virumaa noorte 2019. a jalgpalli meistrivõistlused- II KOHT

Lääne-Virumaa noorte 2019. a jalgpalli meistrivõistlustel 6.-9. klassi poiste arvestuses saavutasid II koha Sõmeru kooli poisid koosseisus: Raigo Saarmets (9. kl), Marten Tsimolonskas (9.kl), Silver Rebane (7.a kl), Eiko Maasik (6.kl), Ken-Richard Talalaev (6.kl), Rainer Metsam (6.kl), Reno Marten Proosa (9.kl) ja Marko Kusnerov (7.a kl).

Tütarlaste käsipalli miniliiga  esimene etapp- II KOHT

Sõmeru PK tüdrukud osalesid tütarlaste käsipalli miniliiga esimesel etapil Tapal T2009 vanuseklassis ja saavutasid teise koha. Võistkonnas mängisid Margot Kerge (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Eva-Mia Onga (4.b kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Emili Gutmann (3.a kl)  ja Lisandra Laulik (1. kl).

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlused- I KOHT

Sõmeru Põhikooli võistkonda, kes saavutas Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel I koha, kuulusid: Risto Ehrlih (2.kl), Elisabeth Iskül (3.b kl), Katriin Aal (3.b kl), Vaiko Arm (3.a kl), Rasmus Salm (3.a kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Anete Lillepuu (4.b kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl), Kenner Veerits (4.a kl), Tomi Mäetalu (4.b kl), Sander Ristna (4.b kl), Mary Liis Luik (5.kl), Melinda Holm (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Renek Veerits (5.kl), Lukas Kerge (5.kl), Robin Klimson (5.kl) ja Uko Vares (5.kl).

Juhendaja: Aili Pung

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlused pendelteatejooksus- II KOHT

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel pendelteatejooksus saavutas Sõmeru Põhikooli võistkond II koha koosseisus: Mary Liis Luik (5.kl), Melinda Holm (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Krisselin Undrest (4.a kl), Renek Veerits (5.kl), Kenner Veerits (4.a kl), Robin Klimson (5.kl) ja Lukas Kerge (5.kl).

Tapa 56. karikavõistlused käsipallis- I KOHT

Tapa 56. karikavõistlustel käsipallis saavutasid tüdrukud (2009.a sündinud) I koha koosseisus: Elisabeth Iskül (3.b kl), Laura Tomson (3.b kl), Margot Kerge (4.a kl), Kirke Tull (4.a kl), Krisselin Undrest (4.a kl) ja Anete Lillepuu (4.b kl).

Tapa 56. karikavõistlused käsipallis- II KOHT

Tapa 56. karikavõistlustel käsipallis saavutasid tüdrukud (2007.a sündinud) II koha koosseisus: Miia Marie Helene Aul (6.kl), Jekaterina Bolonenkova (6. kl), Elina Suhhareva (5.kl), Agnes Höövelson (5.kl), Mirelle- Marii Pärnsalu (5.kl) Kateriin Sellik (5.kl), Seleriin Sellik (5.kl), Tuuli Seidelberg (4.b kl) ja Karoli Pajussaar (4.a kl).

Kiidame 2018/2019

Kiidame 2017/2018