Kooli sünnipäevanädal 11. - 18. november 11. november tuuli

Sõmeru Põhikool saab neljapäeval, 11.11.2021 220 aastat vanaks!

Juubeli tähistamiseks toimub koolis mitmeid üritusi.

11. november - kooli 220. sünnipäev. Riietu pidulikult! Õpetajad sõidavad õppereisile Rakvere Keskraamatukokku, õpetajaid asendavad 9. klassi õpilased. Söökla pakub pidusööki. Peale koolipäeva kogunevad kõik õue, et teha koolile KALLI.
12. november - sünnipäeva teemapäev. Riietume kooli värvidesse ehk sinise-kollase värvi päev.
11.nov-18.nov on avatud "Heade soovide" märkmik II korrusel ning kooliteemaline QR koodi mäng seintel.
15.november - Anname kõikidele õpilastele koju kaasa sedelid, kus küsime, kas
nende vanemad või lähisugulased  on Sõmeru Põhikoolis õppinud ning plume meenutada ühte vahvat juhtumist või lugu seoses meie
kooliga.
18.november - sünnipäevanädala kokkuvõte.

Võta osa ka kooliteemalisest QR-koodi mängust ja kirjuta midagi ilusat heade soovide märkmikku II korrusel.

Sõmeru Põhikool saab neljapäeval, 11.11.2021 220 aastat vanaks!

Juubeli tähistamiseks toimub koolis mitmeid üritusi.

15.november - Anname kõikidele õpilastele koju kaasa sedelid, kus küsime, kas
kooliga.
18.november - sünnipäevanädala kokkuvõte.