Lastevanemate üldkoosolek 17.10 08. oktoober tuuli

Head vanemad!

Olete oodatud kooli aulasse üldkoosolekule neljapäeval, 17.oktoobril, kell 18.00. Räägime eelmisest ja käesolevast õppeaastast, Stuudiumist, tervislikust koolitoidust, ettevõtlikust koolist, remondiplaanidest, koolitöötajate koosseisust, staadioni ehituse plaanidest ning valime hoolekogusse uue esindaja. Võimalus degusteerida koolilõunaks pakutavaid tervislikke salateid.  Koosoleku pikkuseks oleme planeerinud max 2 tundi.

Kohtumiseni!

Head vanemad!